اولتراشیپ تکنولوژی منحصربفرد و فوق پیشرفته لاغری غیرتهاجمی

اولتراشیپ برترین دستگاه غیرتهاجمی دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) برای شکل دادن بدن (بادی شیپینگ) با استفاده از امواج اولتراسونیک متناوب است که با تکنولوژی منحصربفرد و برتر خود همراه با دوربین فوق پیشرفته 3D Mapping بصورت کاملا انتخابی می تواند چربی نواحی مختلف بدن را از بین ببرد.

برخلاف روش هایی که مبتنی بر عمل جراحی هستند، اولتراشیپ یک روش کاملا غیرتهاجمی و غیرجراحی است که این بدان معناست که هیچ گونه برش، خونریزی و دوره نقاهتی نداشته و بدون نیاز به بیهوشی است و برخلاف سایر روش های لاغری، اولتراشیپ کاملا بدون درد بوده و بدون عوارض جانبی است. همچنین بیمار می تواند اولین نتایج لاغری را پس از حدود دو هفته پس از اولین جلسه درمان مشاهده نماید.

اولتراشیپ چگونه عمل می کند؟

اولتراشیپ قادر است چربی های کاملا سمج و مقاومی که حتی با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند را بدون هیچ گونه آسیب به بافت های مجاور، اعصاب و یا عضلات، از بین ببرد.

" طبق نظرسنجی کلینیکال در یک مطالعه بالینی، 100 درصد بیماران، اولتراشیپ را یک روش کارآمد، ایمن و بدون درد دانسته اند (منبع : FDA) "

بطور خلاصه عملکرد اولتراشیپ بدین صورت است که انرژی امواج ملایم اولتراسونیک، دیواره سلول چربی را از بین برده و چربی بصورت تری گلیسیرید آزاد می گردد.تری گلیسیرید درون کبد بیمار با ترشح آنزیم های خاص تجزیه شده و چربی بصورت طبیعی از بدن دفع می گردد و بافت های اطراف ناحیه تحت درمان و اعصاب و عضلات آن ناحیه بطور کامل سالم و دست نخورده باقی می ماند.

در اولتراشیپ نحوه اعمال امواج اولتراسونیک و کانونی کردن آن در بافت چربی به چند صورت قابل انجام است. می توان از مد Single Focus استفاده نمود و امواج را فقط در یک عمق خاص متمرکز نموده و سلول های چربی را از بین برد. این مد معمولا برای نقاطی از بدن که ضخامت چربی کم است استفاده می شود. همچنین می توان از مد Multi-Focus برای متمرکز کردن امواج در چندین عمق بصورت همزمان استفاده نمود. معمولا این مد برای حذف چربی ها با ضخامت بالا استفاده می گردد.

دیگر ویژگی برجسته دستگاه اولتراشیپ، دارا بودن هندپیس آر اف وکیوم با طراحی منحصر به فرد است که خاصا برای بادی شیپینگ یا پیکر تراشی و فرم دهی به نواحی کار شده مورد استفاده قرار می گیرد.

مزیت دیگر درمان به روش اولتراشیپ، وجود دوربین شبیه ساز سه بعدی یا 3D Mapping است. وجود دوربین شبیه ساز سه بعدی باعث می شود که تمامی نواحی بصورت کاملا یکنواخت تحت درمان قرار گیرد.

اپراتوری اولتراشیپ:

همانطور که گفته شد روش اولتراشیپ، غیرتهاجمی، بدون درد و بدون نیاز به بیهوشی است. در این روش ابتدا منطقه تحت درمان بصورت دقیق انتخاب شده و سپس یک لایه ژل مخصوص اولتراسونیک بر روی موضع قرار   می گیرد. سپس اپراتور، هندپیس دستگاه را بر روی موضع قرار داده و به آرامی حرکت  می دهد. پالس اولتراسونیک تقریبا بدون درد بوده و درمان حدود سی دقیقه به طول می انجامد.

دو نوع عمده از چربی در بدن شما وجود دارد: چربی احشایی (Visceral Fat) و چربی زیر جلدی (چربی زیر پوست). هنگامی که فرد، رژیم غذایی مناسب داشته باشد و تمرینات ورزشی منظم انجام می دهد، به راحتی          می تواند چربی های احشایی بدن خود را کاهش دهد.اما از بین بردن چربی های زیر پوست به این آسانی نیست. چون چربی های زیر پوستی معمولا در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند. سیستم اولتراشیپ به راحتی می تواند چربی های زیر پوستی که در برابر رژیم غذایی و ورزش مقاوم هستند را تجزیه نموده و از بدن فرد دفع نماید.

" امروزه استفاده از تکنولوژی اولتراشیپ در سراسر دنیا در حال افزایش است و در بیش از 50 کشور انجام می شود.این در حالی است که لاغری با روش های جراحی در همین بازه زمانی بطور چشمگیری در حال کاهش است. (منبع: FDA) "

مناطق درمان متداول:

از اولتراشیپ تقریبا برای تمامی نواحی بدن می توان استفاده کرد اما غالبا بیماران به دنبال از بین بردن چربی های سمج و مقاوم در نواحی بالای شکم، زیر ناف، پهلو، باسن، قسمت داخلی و بیرونی ران، خط سوتین و کنار زانو هستند که ایده آل ترین راه برای حذف تمامی این چربی ها اولتراشیپ است.

ایمنی:

از آنجایی که در این روش به بیهوشی نیازی نیست، خطرات و عوارض احتمالی بسیار نادر است. علاوه بر این، این تکنولوژی، از امواج اولتراسونیک (مافوق صوت) استفاده می کند که همان امواجی است که در سونوگرافی برای معاینه جنین استفاده می شود و برای بدن انسان کاملا بدون خطر و بدون عوارض است. از طرفی چون این روش غیرتهاجمی بوده و هیچگونه برش و جراحی وجود ندارد، بنابراین احتمال بروز عفونت پس از درمان صفر است.تمام این خصوصیات ارزشمند باعث شده است که اولتراشیپ یکی از ایمن ترین و کارآمد ترین روش های لاغری باشد.

سوالات متداول در مورد اولتراشیپ:

1-چند جلسه درمان مورد نیاز است؟

با وجود نتایج عالی و بدون عوارض اولتراشیپ، معمولا باید بیماران سه جلسه درمان به فواصل دو هفته ای انجام دهند و پس از آن بیماران می توانند از مزایای بلند مدت لاغری و بادی شیپینگ لذت ببرند.

 

2-نتایج پس از چه زمانی مشهود است؟

معمولا پس از پایان جلسات مورد نیاز برای بیمار، بسیاری از بیماران 2 تا 3 اینچ ( حدود 5 تا 8 سانتی متر) در ناحیه تحت درمان کاهش سایز خواهند داشت و بیمار نتایج را به راحتی با اندازه گیری سایز در آن ناحیه می تواند بدست آورد. بطور کلی اولین نتایج لاغری دو هفته پس از اولین جلسه درمان قابل رویت است.

 

3-آیا نتایج اولتراشیپ دائمی است؟

در حالت عادی تعداد سلول های چربی در بدن انسان زیاد نمی شود بلکه حجم این سلو ل هاست که افزایش یا کاهش می یابد و منجر به چاق شدن و یا لاغر شدن فرد می گردد. پس از انجام اولتراشیپ تعداد زیادی از سلول های چربی در ناحیه تحت درمان از بین می رود و این یعنی تعداد سلو ل های چربی بدن بیمار کاهش می یابد. بنابر این می توان گفت نتایج اولتراشیپ در ناحیه تحت درمان دائمی است. اما این بدان معنی نیست که بیمار پس از درمان قادر به افزایش وزن نخواهد بود. چون در سایر نواحی بدن بیمار توده های وسیعی از سلول های چربی وجود دارد که قادر به ذخیره مواد غذایی و حجیم شدن هستند. بنابر این پس از درمان بیمار می بایست با رژیم های غذایی خاص و ورزش مداوم از حجیم شدن سایر سلول های چربی بدن و افزایش وزن جلوگیری نماید.

درست است که نتایج پس از اولتراشیپ بسیار چشمگیر است اما نباید سطح انتظارات بیماران را بالا برد و نباید در آن ها انتظار معجزه ایجاد کنید.

 

 

4-آیا در این روش افتادگی پوست رخ می دهد؟ آیا این روش عوارضی در پوست ایجاد می کند؟

در لیپوساکشن و سایر روش های تهاجمی حجم زیادی از چربی به سرعت از بدن تخلیه می شود و پوست ناحیه تحت درمان دچار افتادگی شدید می گردد.اما در اولتراشیپ، به دلیل اینکه چربی بصورت تدریجی و در زمان طولانی از بدن دفع می شود، پوست موضع تحت درمان کاملا حالت خود را حفظ می کند و پوست کاملا سالم باقی می ماند.

 

5-چه کسانی کاندید مناسب برای استفاده از اولتراشیپ هستند؟

از آنجا که اولتراشیپ برای کاهش چربی و فرم دهی در نواحی بسیار مشکل طراحی شده است، کسانی که مایل به از بین بردن چربی های سمج و کاملا مقاوم بدن هستند و همچنین کسانی که وزن آن ها با وجود رژیم های غذایی و ورزش ثابت بوده و یا به سختی کاهش پیدا می کند، کاندیداهای مناسب برای اولتراشیپ هستند.

 

6-موارد منع مصرف اولتراشیپ چیست؟

خانم های باردار، در صورتی که بیمار از پیس میکر(باتری قلب) استفاده می نماید، وجود سرطان پوست در ناحیه تحت درمان، عفونت های پوستی در ناحیه تحت درمان، افرادی که دارای چاقی عمومی هستند همراه با انتظارات غیر واقعی و معجزه!

نظرات کاربران
هیچ نظری تا کنون ثبت نشده است! اولین را شما ثبت کنید.
ارسال نظر

آخرین مطالب

کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی - کرمان - تابستان 96 با ما همراه باشید در کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی در کرمان - تیرماه 96 برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام ما به آدرس venus_rent_group@ مراجعه نمایید.
کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی - شیراز - بهار 96 کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی گروه ونوس در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - اردیبهشت ماه 96 با تشکر از حضور صمیمانه همه شما عزیزان
ورک شاپ ها و کارگاه های آموزشی پوست مو وزیبایی در استان ها گروه مهندسی پزشکی ویرا مفتخر است با برگزاری کارگاه های آموزشی بصورت دوره ای در استان های مختلف کشور عزیزمان ایران، گامی بلند در جهت بهبود سطح آموزش و معرفی جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه پوست مو و زیبایی برداشته باشد.
اولتراشیپ تکنولوژی منحصربفرد و فوق پیشرفته لاغری غیرتهاجمی اولتراشیپ برترین دستگاه غیرتهاجمی دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) برای شکل دادن بدن (بادی شیپینگ) با استفاده از امواج اولتراسونیک متناوب است که با تکنولوژی منحصربفرد و برتر خود همراه با دوربین فوق پیشرفته 3D Mapping بصورت کاملا انتخابی می تواند چربی نواحی مختلف بدن را از بین ببرد.

پر بازدیدترین مطالب

سفت کردن و بزرگ کردن سینه بدون عمل جراحی یکی از دغدغه های فکری اخیر خانم ها، سایز سینه (بزرگی یا کوچکی) و یا شل بودن و افتادگی آن می باشد. همین عامل باعث شده است که اخیرا شاهد فعالیت گسترده پزشکان و جراحان در این زمینه باشیم. روش های مختلفی جهت انجام این امر وجود دارد: 1- جراحی و کاشت پروتز 2- تزریق ژل یا چربی 3- روش های سنتی مانند ماساژ مخصوص و ورزش و یا استفاده از دارو 4- استفاده از دستگاه های مخصوص بدون عمل جراحی
آر اف فرکشنال آلفا (ALPHA Fractional RF) این سیستم از تکنولوژی رادیو فرکانسی (RF) برای رساندن گرما به لایه های عمیق پوست استفاده می کند و همزمان با استفاده از کولینگ، پوست را خنک نگه می دارد تا درمان بصورت امن و بدون عوارض انجام شود. در این روش در حین درمان، سر هندپیس، امواج رادیوفرکانسی ساطع می کند که حدود شش میلیون بار در هر ثانیه نوسان می کند که باعث سفت شدن کلاژن های موجود و شکل گیری کلاژن های جدید می شود. علاوه بر این، پوست های چروکیده و افتاده با پوست صاف تر و سفت تر جایگزین می شود.
دستگاه بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن چیست؟ داشتن یک تصویر کلی و آنالیز از بدن هر فرد، می تواند راهنمای جامعی برای پزشکان، کارشناسان تغذیه وهمچنین مربیان ورزشی جهت ارائه یک برنامه غذایی و برنامه ورزشی مناسب باشد. امروزه با وجود دستگاه های بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن، این امر تسهیل شده است. دستگاه بادی آنالایزر و بادی کامپوزیشن دستگاهی برای آنالیز کامل بدن است که با ارائه اطلاعات کامل بدن هر فرد و مقایسه نسبت بافت های فرد با مقادیر ایده آل و همچنین ترسیم نمودارهای مربوط به تغییرات پارامترهای مختلف بدن در طول درمان و یا در طول انجام برنامه ورزشی، می تواند میزان پیشرفت و دستیابی به اهداف را تا مرز ایده آل بررسی نماید.
کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی - شیراز - بهار 96 کارگاه آموزشی پوست مو و زیبایی گروه ونوس در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز - اردیبهشت ماه 96 با تشکر از حضور صمیمانه همه شما عزیزان
طراحی و توسعه وب و سیستم های تحت وب از SabooIT